Obradoiro – Murcia Maç Analizi! (23 Nisan)

fersu-yahyabeyogluSon haftalarda ACB’de düşme potasındaki yarış da devam edecek gibi duruyor ve koç Fernandez’in öğrencileri dipten kurtulmak için bir seri yakalamak zorundalar, tam 6 maçtır kazanamıyorlar. Waczynski’nin sakatlığı onları ciddi şekilde etkiledi, yeni eklemeler Maric ve Kolesnikov da sınırlı da olsa katkı vermeye başladılar. Caloiaro ve Haws son maçlarda takımın öne çıkan isimleri, Brown ve McGrath da zaman zaman onlara destek oluyorlar. Ligde ortalama 75 sayı atıp potalarında 78 sayı görüyorlar.

Koç Katsikaris’in takımı halen playoff şansını sürdürüyor ancak son haftalara girilirken artık çok daha dikkatli olmaları gerekiyor, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Antelo, Campazzo ve Wood takımın dikkat çeken isimleri. Roja ve Radovic de takımın önemli parçaları. Son 3 maçlarından ikisinde 155 sayı barajı geçildi. Ortalama 79 sayı atıp potalarında da 79 sayı görüyorlar.

Murcia Campazzo liderliğinde tempoyu yükselten ve genelde açık alanda etkili olmaya çalışan bir takım. Bu noktada hücumda üst düzey olmayan bir takım da olsa Obradoiro da bundan olumlu etkilenecek ve daha rahat skor bulacaktır. Murcia’nın 80 sayıyı geçmesi süpriz olmaz bu nedenle önerim üst.

Tahmin: Üst (155.5)

İlginizi Çekebilir

Panathinaikos – Kızılyıldız Maç Analizi! (20 Mart)

İlk 4 yarışındaki 15 galibiyetli 3 takımından biri olan Panathinaikos geçtiğimiz hafta Malaga deplasmanında ilk …

Bir Cevap Yazın