Obradoiro – Bilbao Maç Analizi! (7 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluEv sahibinin halen ligde kalma şansı devam ediyor ama son maçlarda sıfır hata ile oynamaları gerekiyor. Koç Fernandez’in öğrencileri son 3 maçta sadece bir kere kazanabildiler. Caloiaro ve Kolesnikov bu maçta da takımlarını ayakta tutmaya çalışacaklar. Ayrıca yeni transfer, keskin nişancı Vasiliaidis’in de forma giymesi bekleniyor. Kendi sahalarında oynadıkları maçlarda ortalama 158 sayı çıktı bu sezon.

Bilbao 15 galibiyetle 8.sırada bunu korumaya çalışacaklar. Murcia ve Tenerife ciddi şekilde zorlayacaktır son haftalarda. Koç Alonso’nun takımı son 3 maçından iki galibiyet çıkarmayı başardı ve formdalar. Mumbru ve M.Todorovic bu maçta da takımın ön plana çıkan isimleri olacaklar. Tabiki Hannah ve Bertans da hücumda destek vereceklerdir. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 153 sayı çıkıyor.

Hedefi olan iki takımın maçında genelde iyi savunma yapabilen ekipler bu yönlerini ortaya koyacaklardır.İddaanın yükselttiği bu son baremin biraz fazla olduğunu düşünüyorum, önerim alt.

TAHMİN: ALT (156.5)

İlginizi Çekebilir

Yeşil Giresun Bld. – Anadolu Efes Maç Analizi! (18 Mart)

Yeşil Giresun Bld. sahasında vasat bir ekip. En büyük sorunları savunma performansları. Top paylaşımında da …

Bir Cevap Yazın