Nürnberg – Heidenheim Maç Analizi! (6 Mart)

ulas-eskiturk

Nürnberg’in sezona iyi başlayamadığını söyleyebiliriz. Lige 2 galibiyet ve 5 mağlubiyet ile başlamışlardı, takım olarak şanssız bir dönemdeydiler. Bu sıkıntılı dönemden kurtulmaları ise Kaiserslautern’i kendi sahalarında 3-2 ile geçmeleri olmuştu. O maç sonrası toparlandılar ve seri galibiyetler ile ligin orta sıralarına yerleştiler.

Heidenheim için tam tersini söyleyebiliriz. Lige iyi başlamalarına rağmen son dönemde çok büyük bir düşüş içerisindeler. Aralık ayından bu yana 6 mağlubiyet, 1 galibiyet ve 1 de beraberlikleri var. Önlenemez bir düşüş hakim takımda.

Sezonun başlarında iki takımın mücadelesinde Heidenheim 3-0 ile geçmişti Nürnberg’i. O zaman formda bir ev sahibi formsuz ise bir konuk takım vardı. Yine aynısını söyleyebiliri. Formda bir ev sahibi ve formsuz bir konuk takım var. Ancak bu sefer ev sahibi Nürnberg, konuk takım ise Heidenheim. Nürnberg’in çok iyi olmasa bile oynadıkları futbol tatminkar. Heidenheim’in olası bir çıkışına izin vermeyeceklerini düşünüyor ve Nürnberg galibiyetini öneriyorum.

Tahmin: MS 1 (1.75)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın