Norveç(B) – İngiltere(B) İddaa Tahmini! (22 Haziran)

eren-gokceTayland, Fildişi Sahilleri ve Almanya’nın olduğu gruptan Norveç beklediği gibi çok rahat çıktı. Almanya sınavı onlar için gerçekten önemliydi. 1 puan kaptılar fakat tam anlamıyla ezildiklerini söyleyebilirim. Fildişi’ne karşı aşırı favori olarak çıktılar fakat oranlar oyunu yansıtmadı. Skora bakınca rahat kazanmış olarak gözükebilirler fakat işin aslı öyle olmadı. Çok da rahat bir maç çıkaramadılar. Zaman zaman oyunun belli bölümlerinde oyundan çok çabuk koptular. Bu onlar adına en büyük dezavantajdı.

İngiltere grupta ilk maçını kaybetmesine rağmen Meksika ve Kolombiya karşısında kazanarak gruptan çıkmayı başardı. Grup maçlarında gösterdikleri en büyük özellik her iki yarıda da farklı takımmış gibi gözüktüler. Meksika maçının ikinci yarısında, Kolombiya maçının ilk yarısındaki takımlar benzerdi. Öyle oynadıkları takdirde şansları çok yüksek.

Bu eşleşmenin belli olduğu andan itibaren dişe diş, mücadele gücü yüksek bir karşılaşma olacağını düşündüm. Bahis açısından ise hep 2-3 gollü sonuçlar tasarlandı aklımda. Norveç’in saha içerisindeki oyunu bu maç içinde çok belirleyici olarak. Taraf bahsi zor olsa da ben İngiltere’den yanayım. Fakat riskli bir tercih olacağı için gollere yöneleceğim. Toplam gol sayısı 2-3’te kalacaktır.

Tahmin: TGS 2-3 Gol (1,75)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın