Nizhny Novgorod – Vitoria Maç Analizi! (12 Mart)

necaTop 16 turunda sadece 2 kez kazanan Nizny bugün de kendi sahasında İspanyol Laboral’ı ağırlayacak. Geçtiğimiz hafta İstanbul deplasmanında hiç bir şey üretemeyen Nizny o maçtan farklı mağlup ayrılmıştı. Nizny zaten top 16 ya kalarak zaten hedeflerini gerçekleştirdi. Bundan sonraki maçlarını tamamen prestij için oynuyor. Sakatlığı bulunan T.Kinsey’in bu maçta da forma giymesi zor gözüküyor.İç sahada 4 maç oynadılar ve 3 ü üst şekilde sonuçlandı. Bir iddaaları bulunmadığı için tamamen şov amaçlı karşılaşmalar oynuyorlar.

Anadolu Efes’i yenerek grupta iddaalı konuma geldiler. Andolu efes karşısında da gösterdiler ki hücum konusunda sıkıntı yaşamıyorlar. Huertel’in gitmesi onlar açısından daha iyi oldu diyebiliriz. Çünkü farklı alternatiflere yöneldiler bu da takım için faydalı oldu. Geçtiğimiz hafta ise Cska’yı ellerinden kaçırdılar.Darius Adams ise harika bir maç oynadı. Ancak kaydettiği 31 sayı mağlubiyete engel olamadı. Top 16 turunda 4 dış saha maçından sadece 1 galibiyet elde ettiklerini belirtelim.

2 takımında hücum konusunda sıkıntı yaşamadığı bir gerçek ve oynadıkları 4 karşılaşmalarının 3 ü üst şekilde sonuçlandı. Bu maçta da üst denememizde fayda var.

Tahmin: Üst (167.5)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın