Nijerya – Brezilya Maç Analizi! (15 Ağustos)

unver-erturkRio Olimpiyatları Erkekler Basketbol Grup müsabakaları son maçlarında Nijerya ve Brezilya karşı karşıya geliyor. Nijerya ilk 3 karşılaşmada mağlup olduktan sonra son karşılaşmasında Hırvatistan’ı 14 sayı fark ile mağlup ederek gruptaki tüm dengeleri bozdu. Bu karşılaşmada Brezilya’yı yenmeleri durumunda Hırvatlar’ın olası bir Litvanya mağlubiyeti ile gruptan çıkma durumları olacak. Hırvat maçında ilk 3 maça göre bambaşka istatistikler ile oynayan Nijerya tam 17 3’lük bulmuş toplam 17 hücum ribaundu almıştı.

Brezilya, grupta İspanya maçı dışında galibiyet alamadı ve şansları çok az. Gruptan çıkmak için Nijerya’yı mağlup edip, İspanya’nın kaybetmesini beklemek zorundalar. Son karşılaşmada çok çekişmeli ve uzatmaya giden mücadelede Hilario’nun ekstra oynamasına rağmen Nocioni-Campazzo ikilisini durduramadılar ve Arjantin’e mağlup oldular. Nocioni ve Campazzo toplam 70 sayı bulmuştu.

İki takım içinde kader maçı olacak ve kaderleri sadece kazanmaları ile belli olmayacak. Grubun son karşılaşmasında Brezilya’nın sert savunma ile maçı kazanacağını ve İspanya maçını bekleyeceğini düşünüyorum. Öncelik ALT.

Tahmin: 165.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın