New York – Indiana İddaa Tahmini! (20 Haziran)

neca New York Liberty takımı bugün kendi sahasında İndiana Ferever’i konuk edecek.New York 5 maç sonunda 3 galibiyet elde etti.Tabi ki bu galibiyetler de en büyük etken Tina Charles‘in muazzam performans göstermiş olmasıydı.Son Was maçında 17/3 gibi kötü bir yüzde tutturunca hem kendinin hem de takımının düşük skorda kalmasına neden oldu.Kazandıkları maçları savunmaları ile kazandıklarını hatırlatalım.Koç ta bunun farkında ve son maçta fark iyice açılınca 4. periyotta tekrar eski kimliklerine dönmeye çalışsalar da başarılı olamadılar.

İndiana takımına bakacak olursak dar bütçeleri olmasına rağmen iyi kadroya sahipler.Şuan sadece 2 galibiyetleri var ve aldıkları bu galibiyetlerde önemli takımlara karşı alınmıştı.Son Atlanta maçında 2. periyottan itibaren harika bir oyunla Atlanta takımını sürkalese ettiler.Bu sezonu Edirnespor da geçiren Marissa Coleman takımın sayı yükünü çeken isim.Her maçta farklı noktalrdan bulduğu isabetlerle dikkat çeken Coleman bu takımın en büyük kozu. 4 ve 5 numara da Tamika ile iyi bir ikili oluşturdular ve bu da oyunlarına yansıdı.

152.5 gibi yüksek bir barem açılmış alt oynamak makul seçenek aynı zamanda maçın ms 2 olacağını da tahmin ediyorum.Ancak öncelikli seçenek alt olmalı.

Tahmin : (TS: 152,5) Alt

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın