New York City – Colorado Rapids Maç Analizi! (30 Temmuz)

osman-cengizColorado adeta istim üstünde! Oynadıkları son 15 resmi maçta hiç mağlubiyet almadılar. Ligde 3 maçları eksik ve buna rağmen lider Dallas’ın 3 puan gerisindeler. Bu formda devam ederlerse eksik maçlar tamamlandığında liderliğe ambargo koymaları muhtemel. Maç öncesinde Colorado’da orta sahadan Jermaine Jones (8 maç) yok. Defans Mekeil Williams (16 maç)’ın durumu ise şüpheli.

New York City ise 4 maçlık deplasman turnesinden döndü. Bu süreçte 2 mağlubiyet 2 galibiyet aldılar. Bu 4 maçın 3’ünde ise 3,5 gol barajı aşıldı. Bugünkü maç öncesi takımda önemli eksikler var. Defanslar Ethan White (7 maç) kırmızı kart cezalısıyken Robert James Allen (13 maç) ise sarı kart cezalısı. Ayrıca Ronald Matarrita (15 maç) durumunun maç saati belli olacağını belirtelim. Orta sahadan Federico Bravo (9 maç) sarı kart cezası nedeniyle takımını yalnız bırakacakken forvet David Villa ise (21 maç-13 gol) sarı kart cezasından dolayı takımdaki yerini alamayacak. 

Bu kadar formda olan Colorado, çok önemli eksikleri olan New York City’i yakalamışken işini hafife almaz ve tüm gücüyle mücadele edip 3 puanı kapar fakat yüksek orandan dolayı işimizi garantiye almak için ÇS X-2 bahsini öneriyorum.

Tahmin: ÇS X-2 (1.42)

İlginizi Çekebilir

Doğacan Aklaın’dan Günün Kuponu (21 Eylül)

İdeal 677 – Celta – Getafe İYX : 2.00 678 – Levante – Real Sociedad ...

Bir Cevap Yazın

Kapat