Nanterre – Paris Levallois Maç Analizi! (5 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluSon haftalara girilirken koç Donadieu’nun öğrencileri playofftaki yerlerini sağlamlaştırmak istiyorlar. Son 3 maçlarını kazandılar ve formdalar. Özellikle hücum anlamında hayli efektif durumdalar takım olarak. Riley, Jaiteh ve Nzeulie üçlüsü iyi iş çıkarıyorlar son maçlarda. Kendi sahalarında oynadıkları maçlarda ortalama 152 sayı aşılıyor ama son 3 iç saha maçlarının tamamında da 150 sayı barajı rahat rahat geçildi.

Paris ligin rahat ekiplerinden ve artık ligi tamamlamak için sadece prestij maçlarına çıkıyorlar. Son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. N’Doye ve Oniangue takımda son maçlarda ayakta kalan isimler. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 146 sayı çıkıyor, son 3 deplasman maçlarında ise sadece bir kere 150 sayı barajı geçildi.

Paris artık iddiası kalmayan bir takım ve rahat oynayacaklardır, bu nedenle savunmaya önem vermeleri sürpriz olur. Hücumda ise en azından 70 sayıyı geçerler ki Nanterre de son maçlarda savunma konusunda pek istekli görünmedi. Nanterre’in de son maçlardaki hücum performansını düşündüğümde bu maçtan üst kokuları alıyorum.

Tahmin: Üst (150.5)

İlginizi Çekebilir

Connecticut Sun – Chicago Sky Maç Analizi! (26 Temmuz)

Connect takımı bu sezonun falaş ekiplerinden aslında geçtiğimiz sezonda bu iyi serinin sinyallerini vermeye başlamıştı. ...

Bir Cevap Yazın

Kapat