Mzt Skopje – Gran Canaria Maç Analizi! (9 Kasım)

necaEurocup’ta Skopje sahasında İspanyol temsilcisi Gran Canaria’yı konuk edecek. Skopje bu kupada oynadığı 3 maçı da kaybetti. İspanya liginden de hatırladığımız Clark takımın skor yükünü üstlenen ve oyunu yönlendiren isim. Bu sezon 11 resmi maçtan sadece 2 galibiyet elde ettiler. Savunma anlamında sıkıntı yaşadıklarını söylemek mümkün. Potalarında maç  başı 82.3 ortalama sayı görmekteler.

Gran Canaria takımı ise bu kupada çıktığı 3 maçıda rahat kazandı. Kuric ve Bo Mc Calebb sayı yükünü üstlenen isimler. Yaşlı kurtlar Rabesada ve Oliver de kenardan iyi katkı sağlamaktalar. Canaria takımı yavaş yavaş takımı oturtmaya başladı. İspanya liginde çıktığı ilk 4 maçı kaybetmesinin ardından sonraki 6 resmi maçını kazandı. Skor konusunda alternatif çözümleriyle sayı bulabilmekteler.

2 takımında oyun yapısı tempolu ve zevkli bir mücadele edeceğini gösteriyor bizlere. Skopje evindeki bu maçta sayı atmadan kazanamayacağının farkında savunmadaki problemler onların zaafı olacak. Canaria tecrübesiyle bir adım önde ancak maç sonu handikabı biraz fazla tempolu oyunda üst beklemek bizler adına önemli üst oynayalım.

Tahmin : Üst (167.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Real Madrid Maç Analizi! (19 Haziran)

İspanya Ligi Lega Endesa’nın finalleri sürprizle başladı. İlk maçta kaybeden taraf olan son Euroleague şampiyonu …

Bir Cevap Yazın