Murcia – Badalona Maç Analizi! (15 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluEv sahibi 16 galibiyetle 16.sırada ve playoff şanslarını sürdürebilmek için kazanmaktan başka şansları kalmadı. Koç Katsikaris’in öğrencileri son 3 maçlarının tamamını kazandılar ve istim üstündeler. Faverani, Antelo ve Campazzo bu maçta da takımlarını galibiyete taşımak isteyecekler. Kendi sahalarında oynadıkları son 3 maçtan birinde 158 sayı barajı geçildi. Sezon boyunca evlerinde oynadıkları maçlarda ise ortalama 159 sayı çıktı.

Badalona ligin etliye sütlüye karışmayan rahat takımlarından biri, 12 galibiyetle 13.sıradalar. Son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Paul, Suton ve Vidal bu maçta da en önemli kozları olacak misafir takımın. Deplasmanda oynadıkları son 3 maçta da 158 sayı barajı geçildi. Sezon boyunca deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 163 sayı atıldı.

Son maçlarda hücum performansını arttıran ve özellikle Faverani’nin de kendini bulması ile opsiyonları artan Murcia bu maçta da savunmada zayıf rakibi karşısında rahat skor bulacaktır. Bununla birlikte rahat konumdaki Badalona da tamamen oyunu hücum performansına yıkıp Paul ve Vidal gibi isimlerin bireysel istatistiğe oynaması ile hücumda çıta yükseltecektir, bol skor bekliyorum.

Tahmin: Üst (158.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın