Minnesota Timberwolves – Boston Celtics Maç Analizi! (23 Şubat)

black-mamba

Minnesota Playoff’tan uzak kendi halinde bir sezon geçiriyor. Deplasmanlarda sürpriz sonuçlar aldıklarını gördük ancak evlerinde nedense daha kötüler. Towns ve Wiggins iyi bir sezon geçiriyor. LaVine ve Rubio da onlara destek olabildiğinde iyi sonuçlar alabiliyorlar. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ancak bazen hücumda fazla şut kaçırıp skor anlamında kitlendiklerini de görebiliyoruz. Bjelica ve Garnett bugün de oynamayacak isimler.

Boston Celtics koçunun kurduğu takım uyumuyla Doğu’da 3.sırayı görmüş durumda. All Star arasından önce son 12 maçlarının 10’unu kazanmışlardı. Ara sonrası Utah’a kaybettikten sonra dün Denver’ı 121 sayı bularak farklı geçtiler. Onlar da tempolu oyunu seviyorlar. Çok sayıda oyuncuları çift haneli skora ulaşıyor . Kelly Olynyk bugün eksik isimleri olacak.

Handikapların ve alt üst baremlerinin çok dogru acıldıgını düşündüğüm tahmini zor bir karşılaşma. Barem biraz yüksek geldiği için en mantıklı tercihin ALT oldugunu düşünüyorum ama çok güvenli olmadıgını belirtmem gerek.

Tahmin: Alt (216.5)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın