Minnesota Lynx – New York Liberty Maç Analizi! (30 Haziran)

necaGecenin ilk Wnba karşılaşmasında Minnesota sahasında New York Liberty takımını konuk edecek. Minnesota son 3 maçta 2 mağlubiyet aldı. Son maçlarında Was önünde çaresiz kaldılar. Takımın en iyi 3 skoreri. Fowles 13 Augustus 0, Maya Mooere ise sadece 5 sayı kaydetti ve maçı kaybetmeleri kaçınılmaz oldu. Bu kez sahalarında oynayacaklar ve gününde oldukları zaman durdurulması zor bir takımlar. Ortalamaları 87.3 sayı.

New York liberty takımı kaliteli bir kadroya sahip ancak nitekim bu kalitelerini tam olarak sahaya yansıtmış değiller. Charles,Rodgers, Zellous, Tanisha Wright gibi deneyimli ve kaliteli hücum opsiyonlarına sahipler. Doğu’da liderler sadece 5 mağlubiyet aldılar.

İki takımın form düzeyini değerlendirdiğimizde son dönemde iyi oynayan Liberty takımı. Minnesota maçı kazansa bile istediği farkı atmakta zorlanır. Liberty oldukça kaliteli isimlere sahip bu isimler hürmetine MS 2 oynayalım. İki takım arasında bu kadar bariz bir fark yok bence handikap avantajıyla deplasman ekibi denenmeli

Tahmin : Ms 2 (+9.5)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın