Minnesota Lynx – Indiana Fever Maç Analizi! (15 Haziran)

necaLynx sahasında İndiana takımını konuk edecek. Lynx çıktığı 10 maçı da kazandı. oldukça kaliteli bir ekip olduklarını söylemeliyim. Son maçta Washington’u geçtiler. Fowles, Maya Moore, Montgomery ve Augustus takımın öne çıkan isimleri genellikle bu 4 oyuncudan katkı almaktalar ancak bu oyuncuların sayı ortalamaları maç başına en az 15.

İndiana ise 10 maçta 4 galibiyet elde etti. Zaman zaman çok iyi oynayıp zaman zamanda çok kötü oynadıkları görüyoruz bireysel açıdan önemli bir takım Marissa Coleman’ın düşük performans gösterdiği bütün maçları kaybettiler. Tamika ilerlemiş yaşına rağmen iyi skor üretmekte. Kizer ve Lerkins pota altında dikkat çeken isimler. Mittcell ise bu sezonun parlayan yıldızlarından.

Ev sahibi takımı durduran henüz bir takım çıkmadı. İyi oynamaktalar ve sayı ortalamaları 87.5 buluyor. İndiana bu deplasmanda sürpriz yapmak istiyorsa skor üretmeli. Handikabı yanımıza alıp ms 2 oynamak yerine üst oynayalım çünkü İndiana yüksek skor elde etmeyi başarırsa kaliteli kadrosu ve iç saha avantajını kullanacak olan Lynx bu sayılara karşılık verecektir.

Tahmin : Üst (162.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın