Minnesota Lynx – Indiana Ferever Maç Analizi! (28 Mayıs)

necaWnba’de Lynx sahasında İndiana Ferever takımını konuk edecek. Lynx oynadığı 4 maçı da kazandı. Geçtiğimiz gece Phoenix’i rahat geçtiler. Maya Moore harika bir performans sergileyerek 34 sayı kaydetti. Fowles da pota dibinden etkili olan isimdi. Tabi ki Augustus a da ayrı bir parantez açmak lazım getirdiği hızlı toplarla rakibin savunma dengesini bozmakta. 4 maç sonunda attıkları sayı ortalamasının 86.7 olduğunu belirtelim.

İndiana ise ilk maçını kaybettikten sonra geride kalan 2 maçını da kazandı. Marissa Coleman‘ın oyunu okuyuşu ve kaydettiği sayılar çok can yakıyor. Lerkins ve Kizer pota altında iyi bir ikili oluşturdular. İlerlemiş yaşına rağmen Tamika Catcings‘den de iyi katkı alıyorlar. Yıldızı bu sezon parlayan Mittcell‘ de oldukça formda.

İki takımı baz aldığımızda ev sahibi takım ağır basan taraf ancak deplasman ekibide yabana atılacak bir ekip değil. 2 takımında hücumda sıkıntı yaşamadığını görüyoruz geride kalan kalan maçların ardından bu maçta da kolay basketler maçın kilidini açacaktır. Üst oynayalım.

Tahmin : Üst (169.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın