Milwaukee – Phoenix Maç Analizi! (7 Ocak)

koraycelikerMilwaukee Bucks 35 maçta 18 galibiyet alarak alsında beklenenin üzerinde bir performans sergiliyor. İçeride veya dışarıda oynadıkları maçlarda belirgin üstünlük kurdukları söylenemez. Kendi sahasında 14 maçta 7 galibiyet 7 mağlubiyet alırlarken, esasında kendi adlarına deplasmanda başarılı sayılabilecek bir şekilde, 21 maçtan 10 galibiyet çıkardılar. Sezonu kapatan Jabari Parker, Damien Inglis ve kişisel sorunları olan Larry Sanders bu gece oynayamayacak. Ersan İlyasova‘nın da maçı kaçırması bekleniyor. Ayrıca Jared Dudley ve O.J. Mayo‘nun durumları maç saatinde belli olacak.

Phoenix Suns da ev sahibi takıma yakın istatistiklerde. 36 maçta 20 kez kazandılar. Batı Konferası‘nda 8. sıraya yapışmaya çalışıyorlar. Ancak Oklahoma City Thunder süperstar oyuncusu Kevin Durant‘ın sakatlıktan dönmesiyle birlikte arkalarından büyük bir ivmeyle geliyor. Bu yüzden bu tip takımlara karşı hata yapmamak zorundalar. Bu gece için kadrolarında bir eksik bulunmuyor.

Saat 03:00’da başlayacak olan maçta konuk takımı galibiyete daha yakın görüyorum. Milwaukee Bucks Doğu Konferası‘nda 6. sırada ve onları arkalarından zorlayacak bir takım şu an için görünmüyor. En azından All-Star arasına kadar kafaları rahat tutacak duruma geldiler. Phoenix Suns için ise her galibiyet altın değerinde.

Tahmin: MS 2 (1.55)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın