Milwaukee Bucks – New York Knicks Maç Analizi! (7 Ocak)

Sezon başından bu yana en kötü dönemini geçiren New York, son 4 maçını da kaybetti. pota altının önemli ismi  Kristaps Porzingis’in yokluğu adeta takımı bitirdi. Ancak bu maçta oynama durumu var. Atmakta zorlanmıyorlar. Carmelo, Lee gibi önemli isimlerle skor buluyorlar ancak savunmada büyük sorunları var. Kaybettikleri maçların 3 tanesinde 100 barajını aştılar.

Milwaukee ise kendi istifinde devam ediyor. 5 Ocak’ta New York’ta oynan maçı son topta Milwaukee kazanmıştı. Giannis Antetokounmpo için ne söylense az kalır! bir maestro gibi takımın en önemli ismi konumunda ki son maçta yine elini taşın altına koyarak takımını zafere taşıdı. Benchten de Terry, Teletovic gibi isimlerle skor katkısı alıyorlar. Skor sıkıntısı çekmiyorlar. Evlerinde de bazı maçlarda sertliği konuşturuyorlar. Yine benzer bir senaryoyla karşılaşabiliriz. Ben maçı Milwaukee’nin kazanacağını düşünüyorum.

Tahmin: MS 1 (Handikapsız)

OddsRing - Oyunlar

İlginizi Çekebilir

Anadolu Efes – Olympiacos Maç Analizi! (26 Nisan)

Euroleague Çeyrek Final 3.karşılaşmasında temsilcimiz Anadolu Efes, Pire’de ikinci maçı kazanıp saha avantajını ele geçirmişti. ...

Bir Cevap Yazın

Kapat