Miami Heat – San Antonio Spurs Maç Analizi! (1 Nisan)

neca

Doğu’da 7. sırada bulunan Mıamı bu gece kendi sahasında San Antonıo’yu ağırlayacak.Sezon başında takımdan önemli isimler ayrılmasına rağmen play off potasının en iddialı takımlarından olmayı başardılar.Son Detroit maçını kazandılar kazanmalarında en büyük faktör tabi ki savunmalarıydı.Wade o maçta 40 sayı kaydetmişti.Bosh, Dragic ve Andersen bu maçta da forma giyemeyecek isimler.Son 5 karşılaşmalarının 4 ü alt bitti.Üst biten tek maç Detroit maçıydı.Maçın son periyotunda 75 sayı çıktığını belirtelim.

Batı’da 6. sırada bulunan San Antonio son 6 maçının 5 kazandı.Savunmalarını ciddi anlamada sertleştirdiler diyebiliriz.Son Memphis maçında rakibe sadece 89 sayı imkanı verdiler.Rakiplerine karşı ciddi bir savunma disiplini ile oynamaktalar.Parker eski formundan çok uzak.Bu 6 maçta yedikleri sayı ortalaması sadece 88,2.

2 takımında birbirine uyum sağlayan bir yapısı var.Miamı nın hücumları dengesiz San Antonıo ise iyi savunma yapıyor.Potaların dövüleceği ve kemik seslerinin duyulacağı bir maç izleriz.

Tahmin: Alt (197.5)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın