Miami Heat – Boston Celtics Maç Analizi! (29 Kasım)

osman-cengizSan Antonio karşısında gayet güzel oynayan Boston, Spurs’un son çeyrekteki etkili oyununa hakim olamadı. Isaiah Thomas yine takımın en büyük kozuydu. Kısa boyunu çok iyi kullanan geleceğin süperstar adayı takımın her maç ana kilit ismi rolünü çok iyi üstleniyor. Onun yanına ise Bradley, Crowder ve Amir Johnson gibi isimlerde takım oyunun aralarında çok iyi paylaşıyor. Bu maçta pota altından Al Horford’un oynamam ihtimali var ve analiz yazılana kadar durumu netleşmedi.

Miami Heat ise son 3 maçta sadece Memphis’i deplasmanda 90-81 geçebilmişti. Her maç mutlaka bir periyotta çok kötü tıkanıyorlar ve açmakta bir hayli zorlanıyorlar. Bu maç öncesi başları eksik listesinin kabarık oluşuyla bir hayli dertte. Tyler Johnson, Dion Waiters ve Willie Reed ve takımın en verimli ismi Hassan Whiteside’ın diz sakatlığından dolayı oynaması beklenmiyor. Goran Dragic, Justise Winslow ve sezonu kapatan Bosh takımdaki yerlerini alamayacaklar. Heat bu yıl evinde sadece Kins ve Bucks’ı yenebildi.

Isaiah Thomas’ın üstün performansının yanında takım oyununu etkili oynayan Yoncalar, revire dönen Heat karşısında maçı kazanmasını bilir.

Tahmin : (-4,5) Ms 2

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın