Melikşah Üniversitesi – Bandırma Kırmızı Maç Analizi! (5 Şubat)

unver-erturkMelikşah Üniversitesi 2 hafta üst üste son periyotlardaki kabus performanslar sonucu kaybettikten sonra geçtiğimiz hafta Akhisar deplasmanından galibiyet ile ayrıldı.Jeremy Jerod ve Curtis Kelly son maç toplam 54 sayı atarak takımı taşıdıklarını gösterdiler.ar bir rotasyona sahipler ve Hadi Doğan dışında extra katkı veren bir isim yok.Maç başına ortalama 72.94 sayı atıp,72.33 sayı potalarında görüyorlar.

Bandırma Kırmızı 4 maç üst üste kaybettikten sonra son 4 karşılaşmada 3 galibiyet aldı.Sadece deplasmanda Denizli’ye kaybeden Bandırma ekibi kazandığı karşılaşmalarda 86.6 sayı ortalama ile oynadı.Phllip Edward Green takımın sayı yükünü çeken oyuncu.Dar bir rotasyonları olmasına rağmen bir çok oyuncudan iyi katkı alıyorlar.Maç başına ortalama 70.61 sayı atıp,77.11 sayı potalarında görüyorlar.

Bandırma Kırmızı son karşılaşmalarda iyi performans sergilese de ligde oynadığı 8 deplasman karşılaşmasında sadece 1 galibiyet alabildi.Melikşah Üniversitesi zorlansada maçın kazananı olur.

Tahmin: MS 1 (-3.5h)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın