Mega Leks – Bc Juventus Maç Analizi! (8 Kasım)

fersu-yahyabeyogluGenç oyunculardan kurulu Sırbistan temsilcisi Adriyatik lige kötü başladı, 8 maçtan sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Her ne kadar kendi sahalarında direnç gösterseler ve maçı son topa kadar getirseler de başarılı olamadılar. Hanelerine galibiyet yazdırdıkları 2 maçtan birini sadece 1 sayı farkla kazandılar, diğerinde ise kadro problemi yaşayan ve hayli zayıflayan Skopje karşısında farklı aldılar. Şampiyonlar liginde de 3 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler, onda da Cibona’yı sadece 2 sayı ile geçebildiler. Zagorac, Jaramaz ve Kaba takımın parlayan gençleri.

Litvanya temsilcisi Juventus ligde 10 maçtan sadece 3 galibiyet çıkarabildi ama deplasman maçlarında dirençli olduklarını söyleyebiliriz. Şampiyonlar ligine ise çok daha iyi başladılar ve 3 maçtan ikisini kazanmayı başardılar. Kaybettikleri maç zaten hedef değildi, ligin güçlü takımlarından Tenerife’ye karşıydı. Ama ilk maçta Strasbourg’u yenmeleri ve ikinci maçta hedef maçlarından biri olan Oostende’yi deplasmanda yenmeleri çok değerliydi. Diggs ve Sirutavicius takımın en önemli isimleri.

Genç oyunculardan kurulu Mega Leks atletizm ve enerji açısında bir çok takıma karşı üstün olsa da özellikle ülke dışından rakipleri ağırladıklarında tecrübe sorununu fazlasıyla yaşıyorlar. Kendi sahalarında kazandıkları maçlarda bile maç sonunu kötü oynayan ve farkı açamayan bu takıma karşı tecrübeli isimlere sahip Juventus son ana kadar direnecektir.

Tahmin: MS2 (+5.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın