Manresa – Sevilla Maç Analizi! (8 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluKoç Vives’in öğrencileri 10 galibiyetle 15.sıradalar ve son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Dikkatli olmazlarsa ve son maçlarda galibiyetler alamazlarsa kendilerini birden bire düşme potasında bulabilirler. Musli, Chase, Foster üçlüsü bu maçta da takımlarını sırtlamaya çalışacaklar. Jaramaz’ın durumu belirsiz bu maç için. Kendi sahalarında ortalama 150 sayı çıkıyor. Son 3 iç saha maçlarından ikisinde de 148 sayı barajı geçilmedi.

Sevilla ligin rahat takımlarından, son 4 maçlarından birini kazanmaları bile yeterli olacak onlar için. Koç Casimiro’nun öğrencileri son 3 maçlarından 1 galibiyet çıkarabildiler. Nachbar, Balvin ve Bamforth bu maçta da ön plana çıkacak isimler olacaklar. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 162 sayı çıkıyor. Son 3 deplasman maçlarının tamamında da 148 sayı barajı geçildi.

Evet Manresa kendi sahasında iyi savunma yapan ve hücumda yaşadıkları zorlukları bu şekilde kapatmaya çalışan bir takım. Ancak Sevilla’nın hücum gücünü ciddi şekilde durdurabileceklerini düşünmüyorum, 151.5 sayı baremi bence düşük.

TAHMİN: ÜST (151.5)

İlginizi Çekebilir

Anadolu Efes – İstanbul BBSK Maç Analizi! (21 Nisan)

Anadolu Efes son 13 haftada aldığı 11 galibiyet ile ilk 4’ün içine girdi. Uşak deplasmanında …

Bir Cevap Yazın