Manchester United – Leicester Maç Analizi! (1 Mayıs)

ender-soyPremier Lig’te artık son viraj. Lider Liecester haftalardır şampiyon olacaklar mı tökezleyecekler mi derken son 3 haftada alacağı toplam 3 puan ile şampiyon olacaklar. Yani Old Trafford’da şampiyonluk turu atabilirler. Ranieri ve talebeleri rüya gibi bir sezon geçiriyor. Tüm sezonun emekleri bu maçta alınabilir. Oynadıkları futbol ile bu peri masalının gerçeğe dönüşmesiyle şampiyonluğu hak ettiler. Vardy’nin cezası 1 maç daha uzatıldığı için bu maçta oynayamayacak.

United ise şüphesiz rakibine şampiyonluk turu attırmamak için elinden geleni yapacaktır. Avrupa Ligi’ne katılmak için puan almak zorundalar. Son haftalarda sakatların iyileşmesiyle yükselen grafiği olan United oynadığı son 5 lig maçını kazandı. Schweinsteiger dışında eksik yok.

Her iki takım içinde çok zor ve çok önemli bir mücadele olacak. Liecester’ın çok fazla risk alacağını düşünmüyorum. Burdan alacakları 1 puana üzülmezler. United ise artan formunu sürdürüp puan yada puanlar isteyecektir. Öncelikli önereceğim ALT tercihi olacak. İki takımda savunmaya öncelik verebilir. Sürpriz tercihim ise beraberlik olacak.

Tahmin: 2,5 Alt (1.55)

İlginizi Çekebilir

Manchester City – Real Madrid Maç Analizi! (27 Temmuz)

Uluslararasi Şampiyonlar Kupasi ‘nda Pep Guardiola ‘nin takimi Manchester City, Son Avrupa Şampiyonu ve La ...

Bir Cevap Yazın

Kapat