Mamak Bld. Ankara D.S.İ – Bandırma Kırmızı Maç Analizi! (27 Kasım)

giray-ozkanSon haftalarda iyi basketbol oynamaya başlayan ve bu sayede son 2 iç saha maçını kazanan Bandırma Kırmızı Ankara deplasmanında.

Mamak Bld. Ankara DSİ ligde son haftaların formda ekiplerinden.Özellikle iç saha maçlarında kaybetmiyorlar.Son 3 iç saha maçını da kazandılar.Skor yüklerini Brandon Peterson,Jason Clark ve Pertev Öngüner çekiyor.Maç başına 80 sayı atıyorlar.

Bandırma Kırmızı’da son maçlarda iyi performanslar ortaya koymaya başladı.Genç ekip son 2 iç saha maçını kazanırken,son maçta ligin flaş ekibi Eskişehir’i yendi.Antrenörleri Menderes Gümüşdal son maçlardaki performanslarıyla ilgili olarak “Tabii ki DeShawn’ın dönüşünden sonra takım kimyamız toparlanmaya başladı ancak bizim asıl hedefimiz kendi oyuncularımızı kazanmak. Son haftalarda, kaybettiğimiz Acıbadem Üniversitesi maçı dahil iyi savunma yapmaya başladık ve oyuncularımıza güven geldi. Rıdvan Öncel, Eskişehir Basket karşılaşmasında neredeyse triple double yapıyordu. Bize beş galibiyet serisiyle gelen Eskişehir Basket’i yenmemiz önemli ancak bunun devamını getirmemiz gerekiyor.” dedi.Takımın skor yükünü Phil Greene,Metehan Akyel ve Deshawn Stephens çekiyor.Maç başına 64.6 sayı atıyorlar.

İki takımda ivmelenmiş durumda.Benim tercihim handikap avantajı

Tahmin ; MS:2 (4,5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın