Malaga – Rayo Vallecano Maç Analizi! (20 Nisan)

ploutosMalaga için Avrupa umutları matematiksel olarak devam etse de gerçekçi bakacak olursak Malaga için sezon artık bitmek üzere diyebiliriz. Yinede son dönemde dirençli bir Malaga izlediğimizi hatırlatmam gerek. Gol yollarında fazla aktif olamasalar da savunma anlamında fena değiller. Son karşılaşmalarında Bilbao’dan puan koparabileceklerini düşünüyordum ama olmamıştı.

Vallecano’nun ise kesinlikle puana Malaga’dan daha fazla ihtiyacı var. Ligde kalma mücadelesi veren ekiplerin arasında yer alıyorlar. Şu anda düşme hattının yalnızca 5 puan üzerindeler ve daha 5 haftanın da olduğunu düşünürsek işlerini şansa bırakmak istemeyeceklerdir. Son maçlarında Villarreal gibi bir ekibi evlerinde 2-1 ile geçerek de bu yolda önemli bir galibiyete imza attılar. Bu sezon ligde deplasman maçlarında yalnızca 1 kez kazanabilseler de dirençli oyunlarını sürdürmelerini bekliyorum.

Açılan oranları saçma bulduğumu son olarak belirtmeliyim. Malaga’yı favori göstermek neyse de 1.65’den favori göstermek ilginç olmuş. Sonuç ne olursa olsun doğru bahis belli: Rayo Vallecano yenilmez.

Tahmin: ÇS X-2 (1.69)

İlginizi Çekebilir

Porto – Liverpool Maç Analizi! (14 Şubat)

Porto bu sene Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alıp grubu ikinci sırada …

Bir Cevap Yazın