Malaga – Kızılyıldız Maç Analizi! (18 Mart)

unver-erturkMalaga Top 16’ya iyi sayılabilecek bir başlangıç yaptıktan sonra üst üste 6 maç kaybederek gruptan çıkma şansını mucizenin de üstünde bir ihtimale bıraktı. Geçtiğimiz hafta Cedevita’yı deplasmanda 4 maç sonra 65 üstü sayı atarak geçtiler. Ligdeki kötü gidişe de Zaragoza’yı mağlup ederek dur dediler. Will Thomas son maçlarda formda. Geniş bir rotasyona sahip olmalarına rağmen istikrarsız performanslar Malaga için bu sezon hayal kırıklığı yarattı. O ismlerden biri olan Hendrix takımdan ayrıldı ve Tel-Aviv ile anlaştı.

Kızılyıldız harika bir Top16 geçiriyor desek yanlış olmaz. Son 8 maçta 6 galibiyet aldılar ve en yakın rakpleri ile aralarında 2 galibiyet fark bulunuyor. Geçtiğimiz hafta Pana’yı sahalarında devirdiler. Quincy Miller ve Kinsey takımın sayı yükünü çeken isimler. Zirbes pota altında çok etkili oynuyor.

Kızılyıldız hata yapmadığı sürece bu gruptan çıkabileceği bir fikstüre sahip. Bu karşılaşmada etkili savunma ile kazanmayı deneyeceklerdir ki Malaga takımı hücumda etkili olduğunda durdurulması çok zor bir ekip. Öncelik ALT olmalı.

Tahmin : Alt (151.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın