Malaga – Eibar Maç Analizi! (21 Ağustos)

Malaga geçtiğimiz sezon Nisan ayından itibaren yükselen form grafiğiyle ligi makul bir sırada bitirmişti. Bu transfer sezonunu hareketli geçiriyorlar. Ignacio Camacho, Pablo Fornals, Sandro Ramírez gibi oyuncuların transferinden 33 Milyon Euro para kazandılar. Ama bu oyuncuların yerini henüz dolduramadılar. Sadece Emanuel Cecchini’nin transferi bu şekilde yapılmış olabilir. Ayrıca Swansea City’den Borja Bastón’u kiraladılar. Transfer döneminin sonuna doğru bu takımdan 2-3 transfer daha bekliyorum. Bugünkü maça gelecek olursak karşılarında geçen seneki kadrosundan çok da bir şey kaybetmemiş olan Eibar var. Ligin ilk maçında zorlanacaklardır. Adalberto Penaranda, Keko ve Miguel Torres sakat.

Eibar ise geçtiğimiz seneyi ligde onuncu sırada tamamladı. Dediğim gibi transfer sezonunda çok fazla kayıpları olmadı. Sadece ana rotasyondan Florian Lejeune’yi 10 Milyon Euro’ya sattılar. Yerine Paulo Oliveira’yı transfer ettiler. Geçen sene göze hoş gelen futbollarıyla biz futbolseverleri kendilerine müteşekkir bırakmışlardı. Bu sene de aynı futbol tarzıyla sahada olmalarını bekliyorum. İlk maçta eksiklerini kapatamayan Malaga karşısında şansları oldukça yüksek. Fran Rico, Pedro Leon ve Gonzalo Escalante bu maçta forma giyemeyecek.

Eibar’ın yenilmemesini bekliyorum.

Tahmin: ÇŞ X-2 (1.45)

İlginizi Çekebilir

Celta Vigo – Getafe Maç Analizi! (21 Eylül)

Celta ligde ilk dört maçının üçünü kaybetti. Kaybettikleri takımlar çoğunlukla orta sıradaki takımların deplasmanlarıydı. Bu ...

Bir Cevap Yazın

Kapat