Makedonya – Britanya Maç Analizi! (14 Eylül)

fersu-yahyabeyogluEurobasket biletini en iyi 4 ikinci arasına girerek alacak takımların birisi büyük olasıklıkla G grubundan çıkacak. Denk güçler Makedonya ve Britanya arasında çekişmeli bir yarış var ki bu maçta dananın kuyruğu kopabilir. Vojdan Stojanovski şuanda bu takımın her şeyi, Kostoski ve devşirme statüsündeki Travis de en büyük yardımcıları.

Büyük Britanya basketbola yatırım yapan ve son yıllarda gelişim için doğru hamleler yapan Avrupa ülkelerinden biri. Son maçta grup lideri Macaristan karşısında iyi bir şekilde direndiler ancak Hanga rüzgarının karşısında ayakta kalamamışlardı. Lawrence, Clark ve Olaseni takımın ön plana çıkan isimleri.

Büyük Britanya kadrosundaki bir çok oyuncudan faydalanmayı başardı şuana kadar ki Gordon da yavaş yavaş hareketlenmeye başladı. Kendi sahalarında oynadıkları ilk maçta da Makedonya’yı net bir skorla 96-79 geçmeyi başarmışlardı. Bu maçta da kendilerine verilen +2.5 handikapı da değerlendirmenizi öneririm, kaybetseler bile maçı sonuna kadar bırakmayacaklardır.

Tahmin: MS2 (+2.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın