Macaristan – Belçika Maç Analizi! (26 Haziran)

koray-celiker-kingMacaristan grup maçlarında inanılmaz işler yaparak son 16’ya lider olarak geldi. 3 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik alırlarken berabere biten maçlarda bile kazanmak için daima bir şansları vardı. Takımda tecrübeli isimler Kiraly ve Zoltan Gera dışında Bursasporlu Dzsudzsdak ön plana çıkan oyuncular oldular. Disiplinli ve yardımlaşmalı oyunlarını bugün tekrar sahaya yansıtmaya çalışacaklar.

Belçika’da ise bir düzen yok. Gerçekten turnuvanın en kaliteli kadrolarından birine sahipler. Geçmiş turnuvalarda da benim sürekli sürpriz şampiyonluk adayı olarak önerdiğim bir takımdı. Artık sürpriz bir yanları da kalmadı. Finale doğru yürürken İtalya, İspanya, İngiltere, Almanya, Fransa gibi takımların diğer tarafta kalması en büyük şansları olacak. Bu yüzden buralarda hata yapmak istemiyorlar.

Günün en keyifli maçı olmaya aday bir karşılaşma. Macaristan oyun, Belçika da kadro yapısı olarak en beğendiğim takımlardan. Bana göre Macaristan’ın gol bulma ihtimali hiç de az değil. 2.05 orandan KG Var’ı mutlaka deneyeceğim. MS 2 bahsini ise riskli görüyorum. Maçtan beraberlik çıkarsa şaşırmam.

Tahmin: KG Var (2.05)

İlginizi Çekebilir

Doğacan Akalın’dan DK Kuponu! (18 Haziran)

İDEAL 114 – Tunus – İngiltere İlkYarı Ç1-X : 1.60 113 – Belçika – Panama …

Bir Cevap Yazın