M. Gladbach – Zurich Maç Analizi! (11 Aralık)

necaAvrupa’da evinde oynadığı hiç bir maçı kaybetmeyen ve grup lideri olan Gladbach bu maçta da Zürih’i ağırlayacak. Gladbach evinde çok iyi bunu attığı gollerden de görebiliriz farklı bir atmosferleri var ve yaptıkları ataklarla rakibi boğuyorlar. Son lig maçında da 3 gol atmayı başardılar. İleride G.Xhaka Hazard Kruse 3 lüsü yine iş başında olacaktır.

İsviçre temsilcisi Zürih ise bu maça gelmeden önce 7 puan topladılar. Eğer bu maçı kazanırlarsa bir üst tura adlarını yazdıracaklar. Zürih 5 maç sonunda 10 gol atıp 11 gol yedi. Maç başına 4,10 gol istatistiği çıkıyor. Bu maçta da hedef galibiyet açık oynayacaklardır. İsviçre liginin getirdiği bir gelenek var maçları gol atarak kazanmak bu maçta da bunu sergileyip mutlaka gol bulacaklardır.

Gladbach evinde aslan Zürih ise kazanmak zorunda bu maçta her 2 ekip de açık oynayacaktır. Gece’nin bu zevkli maçında gol ve goller göreceğiz. Erken bir Gladbach gölü ise bu maçta +7 ye gitmesi söz konusu olabilir ama ideal tercih olarak 2,5 gol üstü oynanabilir.

Tahmin: 2,5 Üstü (1.40)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın