Los Angeles Sparks – Phoenix Mercury Maç Analizi! (15 Eylül)

Sparks seride 1-0 önde ve bugün kazanırlarsa final serisine geçecekler. Geçtiğimiz maçı değerlendirirsek Sparks kadrosunun derinliğini iyi kullanarak 2. devre maçın temposunu artırdı ve farklı kazandı. Canderece Parker’ın ayak bileğinde bir problem var onu belirtelim durumu maç saatinde belli olacak. Sparks aslında 6-7 oyuncadan skor katkısı alıyor ancak bu oyuncular dan maxımum verim almasını biliyor diyelim çünkü bu oyunculardan 4-5 isim çok rahat çift haneli sayıya ulaşıyor. Geçtiğimiz maçta Ogwumıke ve Gray’in çok dikkatimi çektiğini belirtelim. Sims de bugün Parker’ın oynamadığını düşünürsek üzerine düşenin fazlasını yapacağından şüphe etmeyelim çünkü geçtiğimiz sezonki Dallas Wings günlerine göz kırpıyor.

Phoenix’i geçtiğimiz maç değerlendirirken kadrosunun bu tur için yetersiz olduğunu ve 2 önemli skoreri Griner ve Taurası den birisinin gününde olmadığı zamanlarda sıkıntı yaşayacağını belirtmiştik. Bugünde aynı sorunları yaşayabilirler ayrıca Taurası geçtiğimiz karşılaşmayı 10/2 isabetle kapadı. Camile’nin ribaundlarına ihtiyaçları var bu maçtada çünkü Griner’den çok fazla şey beklemeye başladı takım ve takıma istediği katkı vermeyi zorlanan bir Griner görüyoruz oyun içindeki düşüşlerinden.

Sparks’ın olası bir mağlubiyete izin vermeden işi sıkı tutup ilk yarıdan rahat bir galibiyet çıkarmasını bekliyorum ayrıca bu sezon iç sahada oynadıkları 20 karşılaşmada bugün açılan -4.5 baremini sadece 3 kez geçemediler bu neden den ötürü İy1 tercihi mantıklı seçim olacaktır.

Tahmin : İY 1 (-4.5)

İlginizi Çekebilir

Washington Mystics – Los Angeles Sparks Maç Analizi! (18 Ağustos)

Washington sezon boyunca çok dalgalı performans sergiledi. Son maçlarda çok etkili gözüktüler ve altı maçlık …

1 yorum

  1. minnesota ve la 1/1 yüklü girilir mi?

Bir Cevap Yazın

Kapat