Los Angeles Sparks – Atlanta Dream Maç Analizi! (9 Eylül)

necaGecenin tek Wnba karşılaşmasında Sparks sahasında Atlanta’yı konuk edecek. Sparks’a 1 aylık yara yaramadı ve oynadıkları 6 maçta 3 G 3 M elde ettiler en önemlisi ruhlarını kaybetmiş gözüktüler. Parker ve Ogmumike takımın skor yükünü üstlenen isimler. Toliver ve Carson oyunun yönünü ve akşını belirleyen kişiler. Ancak son Minnesota maçında da gözüktü oyuncular biraz rehabete kapılmış durumda bununda nedeni play-off ların yaklaşmış olması bu dönemdeki maçlarda fazla asılmadıklarını görmekteyim. Savunma anlamında da zaafları ortaya çıkmaya başladı son dönemde.

Atlanta takımına bakacak olursak. Dream Doğu’da 15 G 14 M ile 2. sırada bulunuyor. Orta şekerli bir takım deyim cuk oturacak. Hayes ve Mc Courgty bu takımı taşıyan 2 önemli isim. Sanco’nun da gelişi ile birilte pota altında alternatifler çoğaldı. Son dönemde yüksek skorlu maçlar çıkarmaktalar. En önemli sorunları ise savunmaları hücumda ekstra performans gösteren MC ve Hayes defansif anlamda o direnci sahaya yansıtamıyor. Bu da takımın direncinin düşmesi kolay sayı imkanı demek.

2 takımında önemli hücum silahları bulunmakta. Aynı zamanda son dönemde iki takımda savunmada problemler yaşamaktalar. Üst bu maçın makul tercihi olacaktır. Taraf bahsinde ise İY 1 tercihim bulunmakta.

Tahmin : Üst (163.5)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın