Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers Maç Analizi! (26 Aralık)

Lakers son 13 maçın 12’sini kaybetti. Ama uzun bir deplasman serisinden sonra kendi evlerine dönüyorlar. Zaten son maçlarında oyuncuların da bu turneyi bir an evvel bitirmek istedikleri yüz ifadelerinden ve oyunlarından belli oluyordu. Şimdi yeni bir başlangıç yapmak için gayet ideal bir gün. Takımın en skorer ismi 18.9 sayı ortalamasıyla Lou Williams. Ona yardım eden isimler D’Angelo Russell ve Jordan Clarkson.

Clippers için bu maçı değerlendirecek olursak, genel olarak takımları sakat oyuncuları dahil ederek karşılaştırırsak Clippers 2-3 gömlek üste durur. Ama bugün takımın en iyi önemli oyuncularından Blake Griffin’in oynayamayacak olması ve Chris Paul’un da maç öncesi hafif sakatlığının bulunması dengeleri değiştiriyor. Durumu maç saatinde kesinleşecek olan Chris Paul oynamazsa bu maçta işleri gerçekten zor gözüküyor. Çünkü bu iki oyuncunun olmadığı ilk maçta Batı sonuncusu Dallas’a kendi evlerinde yenildiler.

Ben yine de Paul’un durumuna bakmadan Lakers’ın handikap avantajıyla yanında duruyorum.

Tahmin : MS1(+6.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın