Lokomotiv Kuban – Karşıyaka Maç Analizi! (25 Eylül)

unver-erturkGeçtiğimiz sezonun Türkiye Basketbol Ligi şampiyonu Karşıyaka bu sezona kadrosunda büyük değişimler yaparak başladı.Özellikle takımın 2 kilit oyuncusu Dixon ve Diebler’ın takımdan ayrılması büyük bir şok yarattı.Dixon’ın boşluğunu Galatasaray’dan Justin Carter ile doldurmaya çalışacaklar.Milano’dan Joe Ragland,Galatasaray’dan Kerem Gönlüm,2013/2014 sezonunda Beşiktaş’ta oynayan geçtiğimiz sezonu Laboral’de geçiren Colton Iverson takımın yeni trasnferleri.Eylül ayını bol hazırlık maçı yaparak geçiren İzmir ekibi bugün 8. Hazırlık maçına çıkacak.Oynadıkları karşılaşmaların 4’ünden galip ayrıldılar.

Bugün ki rakipleri Nick Gallis Turnuvası’nda Lokomotiv Kuban olacak.Geçtiğimiz sezonu iyi bir yerde tamamlayan Kuban temsilcimiz ile Eurolig’de aynı grupta yer alıyor. Hazırlık kampına daha erken başlayan ve bir çok zorlu mücadeleye çıkan Karşıyaka daha hazır durumda.

Tahmin: MS 2 (+4.5h)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın