Liverpool – Augsburg Maç Analizi! (25 Şubat)

ulas-eskiturkLiverpool’un futbolunu henüz tam anlamı ile çözebilmiş değilim. Klopp her rakibe daha farklı bir oyun oynatıyor. Genellikle önemsenmeyen maçlar çok iyi bir futbol oynamıyor Liverpool. Ama eğer önem derecesi yüksek bir maç ise o maç adeta makine düzeninde çalışarak , çok hoş bir oyun oynuyorlar. Bugün de bana göre önemi yüksek bir maça çıkacaklar. Deplasmanda dahi as kadro ile sahaya çıkan Liverpool bugün sahasında da as kadro ile sahaya çıkacaktır. Coutinho önderliğinde oynayacak olan takımı gayet beğeniyorum. Coutinho bu takım için kilit bir oyuncu. İlk maç Liverpool üstünlüğü olsa da maç 0-0 bitmişti. Bugün uzatmadan 1-0 ‘a bile tur atlıyorlar. Bu şansı kaçırmazlar.

Augsburg bu sezona kötü başlamış ardından toparlanmıştı. Ancak kadro kaliteleri de bir yere kadar onları götürebiliyor. Bugün çok zorlu bir deplasmana çıkacaklar. Kadrolarında da çok fazla durumu belirsiz isim var. Bunlardan bir tanesi takımın önemli ismi Bobadilla. O oynamazsa işleri daha da zor hale gelebilir. 90 dakika savunma anlayışı ile oynamalarını bekliyorum. Ama kontralar ile de golü kovalayacaklardır.

Liverpool kalite ve kadro farklı ile bu maç ağırlığını ortaya koyar ve maçı kazanır diye düşünüyorum. Onlara bu maç güveniyorum.

Tahmin : Ms1 ( 1.30 )

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın