Limoges – Reims Maç Analizi! (10 Mart)

neca

Fransa liginin 3. sırasında yer alan Limoges bugün kendi sahasında Reims’i ağırlayacak. Limoges son 5 maçta 1 kez kazanabildi. Son dönemdeki performansları pek iç açıcı gözükmüyor. Paris deplasmanında fena dağıldılar. Savunmada ciddi problemleri olduğu gerçek. Son 5 maçta yedikleri sayı ortalaması 80. Moerman bu takımın sayı yükünü çeken isimlerinden. Gelabale ise beklenilen katkıyı henüz sağlamış değil.

Son 4 maçını kazanarak Play-Off iddiasını sürdüren Reims ise bu maçlarda 85 sayı ortalaması tutturdu. Son maçında Rouen deplasmanına çıkan Reims ilk yarısını yenik kapatmasına rağmen maçı çevirmesini bildi. Son dönemde hücumda ve skorda sıkıntı yaşamadıklarını söylemek mümkün. Son 5 deplasman maçından 4 galibiyet çıkardılar. Mark Payne takımın en önemli silahı.

Bir tarafta kadrosu ve oyuncu kalitesi iyi olmasına rağmen kötü giden Limoges diğer tarafta ise mütevazı kadrosuyla iyi işler yapan Reims var. İki takımı da baz aldığımızda ibre tabi ki Limoges takımına daha yakın ancak bu maçta üst tercihi daha mantıklı seçim olacaktır.

Tahmin: Üst (161.5)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın