Letonya – Çek Cumhuriyeti Maç Analizi! (6 Eylül)

ploutosLetonya son olarak Ay Yıldız’lı ekibimizle son dakikada bulduğu golle 1-1 berabere kaldı ve puanını 4’e yükseltti. 4 puanın 2’sini milli takımımızdan alan Letonya aynı zamanda deplasmanda Çek Cumhuriyeti’ne de 1-1’lik skorla çelme takmıştı. Çek Cumhuriyeti ise son maçında Kazakistan karşısında 1-0 yenik duruma düşmesine rağmen maçı 2-1 kazanmasını bilmişti. Puanını 16’ya yükselten ekip çok büyük bir sürpriz olmazsa Euro 2016’ya direkt katılacak. Bugünkü maç sonuçlarına göre de bunu garantileyebilirler.

2-3 gol tarafındayım.

Tahmin: 2-3 Gol (1.75)

ulas-eskiturk

Letonya kadro olarak çok zayıf bir takım.Grupta topladıkları 4 puan bile onlar için çok büyük mucize,bana göre. Tamamen savunma yaparak,rakiplerinin hücumlarını bozmaya çalışıyorlar.Türkiye’den iki maçta da puan çalmayı başardılar.Çek Cumhuriyeti’nden de ilk maçta puan almışlardı.Bugün yorgun olsalar da yine rakiplerini zorlayacaklardır.

Çek Cumhuriyeti son maçında son dakikalarda bulduğu gollerle son anda galibiyete uzanmayı başarmıştı.Kapalı savunmalar karşısında kilitlenebiliyorlar.Bu maçı kazanırlarsa gruptan çıkmayı garantileyecekler ama Letonya savunma futbolunda inat ederse sıkıntılı dakikalar onları bekleyecek.

Çek Cumhuriyeti’nin çok fazla saldırmasının bir amacı yok.Letonya da çok fazla açılmayacaktır.2.5 alt ve 3.5 alt bahisleri bu maça denenebilir. Önceliğim daha güvenli olan 3.5 alt tercihidir.

Tahmin: 3,5 Alt (1.20)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın