León de Huánuco – Universidad San Martin Maç Analizi! (1 Ekim)

koraycelikerLeón de Huánuco Peru Kapanış Ligi’ne iyi bir başlangıç yapmadı. Bunda yaşadıkları sorunların da etkisi fazla. Özellikle gol yollarında büyük sıkıntılar çekiyorlar. Alianza Lima maçı hariç hiçbir maçta 1 golden fazla atamadılar. Deplasmanlarda da zaman zaman sürklase olup fark yediklerini gördük. Evinde oynadığı maçlarda ise bir nebze olsun daha iyi savunma yapıp dirençli bir oyun sergiliyorlar. Forvet oyuncularında hiç bir iş yok desem yalan olmaz. Biraz Olivi Mauro çokça Santamaria Anderson takımın yükünü çeken isimler.

Universidad San Martin Açılış Ligi’nin son haftalarında formsuzdu, ancak Kapanış Ligi’nde daha iyi sonuçlara imza atmaya başladı. Bunda en büyük pay tabi ki Velasco Maximiliano’da. Freire Federico’nun da orta sahada rakibini yıpratan oyunu özellikle deplasmanlarda takıma nefes aldırıyor.

523 kodlu Peru Kapanış Ligi mücadelesinde eğer León de Huánuco’nun dengesiz savunma oyuncuları veya Universidad San Martin’den Freire Federico kırmızı kart görüp de maçın balansını bozmazsa mücadelenin kısır geçmesini bekliyorum.

Tahmin: 2,5 Altı (1.55)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (23 Mayıs)

İdeal 432 – Cruzeiro – Racing Club MS 1 : 1.40 433 – Univ. De …

Bir Cevap Yazın