Le Mans – Gravelines Maç Analizi! (18 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluLe Mans ilk maçı kendi sahasında 9 farkla yendikten sonra son maçta deplasmanda Albicy’nin son saniye üçlüğü ile Gravelines’a yenildi. Ribaundlarda 40-22 üstünlük kurdukları bir maçta mücadeleyi koparıp alamalarının tek nedeni topun değerini bilmemeleri ve 12 top kaybetmeleriydi. Bu maçta da takımın en güvendiği isimler McKee, Travis ve Yarou olacak yine. Gelabale de x-faktör olması beklenen isim olacak.

Gravelines kendi sahasındaki maçı şanslı üçlükle kazanarak seriyi 1-1’e getirdi ve nefes aldı adeta, seriyi 3. ve son maça taşımayı başardılar. İkinci maçta ilk maçın aksine kendi sahasında önemli isimleri Albicy, Dove ve Gray ile etkili olmayı başaran Gravelines sadece 6 top kaybı yaparak çok da verimli hücum etti. Ama ribaundlarda bu kadar geri kalmaları onlar için ciddi bir problem.

Koç Kunter’in takımı kendi seyircisi önünde etkili bir takım ve sezonu bu kadar erken noktalamak istemeyeceklerdir.Savunmaları ve ribaundlarda sağladıkları ezici üstünlükle bu maçta Gravelines’ı skorda pek kendilerine yaklaştırmayacaklarını düşünüyorum ve handikapı da geçerek kazanıp adlarını yarı finale yazdıracaklarını düşünüyorum. Hatta biraz daha çok kazanayım diyenler ufak bir risk alarak 1/1 de deneyebilir.

Tahmin: Ms1 (-6.5)

İlginizi Çekebilir

Zalgiris Kaunas – Olympiakos Maç Analizi! (26 Nisan)

Zalgiris normal sezonu 6. sırada tamamlamıştı. Saha dezavantajına rağmen deplasmanda kazandıkları maç sayesinde bugün seriyi …

Bir Cevap Yazın