Le Mans – Gravelines Maç Analizi! (14 Mayıs)

fersu-yahyabeyoglu23 galibiyetle normal sezonu 3.sırada bitiren koç Kunter’in öğrencileri kendi sahalarında zaman zaman zorlansa da genelde galibiyete ulaşan bir ekip. Lofton, McKee ve Gelabale gibi tecrübeli isimlerin yanında Yarou ve Cornelie gibi iki değerli gence de sahipler. Sezon boyunca kazanma alışkanlığını elde etmeyi başaran, savunmayı ön plana çıkaran ve istikrarlarını koruyabilen bir takım oldular.Evlerindeki son 3 maçı da kazandılar.

Koç Monschau’nun öğrencileri sezonu 21 galibiyetle 6.sırada tamamladılar. Deplasmanda vasat bir karneye sahipler, 17 maçtan sekizini kazanabildiler ki deplasmanda oynadıkları son 3 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildiler. Savunma odaklı bir takım olan Gravelines’da Gray, Dove ve Albicy takımın en önemli isimleri olarak ön plana çıkıyor.

Formda Le Mans kendi sahasında seyircisi ile bütünleşerek deplasmanlarda zorlanan Gravelines karşısında kazanarak playofflara güzel bir başlangıç yapacaktır, handikap aşılabilir ancak daha garantici olanlar ML1 de deneyebilirler.

Tahmin: MS1 (-5.5)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın