Le Havre – Villeurbanne Maç Analizi! (19 Nisan)

fersu-yahyabeyogluLigin düşmesine kesin gözüyle bakılan takımı Le Havre’da yolunda giden pek bir şey yok, içeride dışarıda kaybetmeye devam ediyorlar, işin savunma tarafında hiç yoklar. Dugat, Gipson, Mack direnmeye çalışan isimler. Hücumda fena olmayan bir performans sergileyebiliyorlar bir çok maçta. Ancak Deane ve Vassallo’nun yokluğunu ciddi şekilde hissediyorlar. Brown da pota altında beklentileri karşılayamıyor. Ortalama 71 sayı atıp, 86 sayı yiyorlar.Son 3 maçlarından ikisinde 150 sayı barajı geçilemedi.

Koç Jackson’ın takımı playoffta kendine bir yer edinebilmek için 5 takımla çetin bir mücadelenin içerisinde şuanda. Ancak son 3 maçta 2 mağlubiyet aldılar bir düşüşün içersindeler. Bunun sebebi de hücum performanslarının düşmesi, 70 sayı barajını dahi geçmekte zorlanıyorlar. Ware ve tecrübeli Andersen şuanda en önemli kozları. Ligde ortalama 74 sayı atıp potalarında 70 sayı görüyorlar. Son 5 maçlarından dördünde 150 sayı barajı geçilemedi.

Asvel, Le Havre’nin zayıf savunması karşısında tecrübeli isimleri ile kendine gelecek hücum performansını arttıracaktır. Ancak aynı zamanda sert ve istikrarlı savunmaları ile zaten hücumda problem yaşayan Le Havre’ı iyice kısır bir skora iteceklerdir. Bu nedenle 150 sayı barajının geçilemeyeceğini düşünüyorum.

Tahmin: Alt (150,5)

İlginizi Çekebilir

Fransa – Belçika Maç Analizi! (18 Ağustos )

Eurobasket 2017 öncesi hazırlık maçları devam ediyor ve bugün Fransa ile Belçika takımları karşı karşıya ...

Bir Cevap Yazın

Kapat