Le Havre – Le Mans Maç Analizi! (23 Aralık)

Le Havre deplasmanlarda ligin en fazla sayı yiyen takımlarından biri olsa da kendi sahasında daha dengeli oynayabilen bir ekip. Ligde deplasmanda oynadıkları 6 maçı da kaybederken evlerinde ise 6 maçta 2 galibiyet alabildiler. İçerde oynadıkları bu 6 maçtan 2 tanesi 0-125 sayı aralığında biterken 4 tanesinde ise +150 sayı oldu. Takımın en önemli isimleri Amerikalılar Cedrick Banks, Bryant Smith ve William Hatcher. Onun dışında 1-2 yerli oyuncu dışında takımda pek etkili olabilen oyuncuları yok.

Le Mans ise sezonun iyi basketbol oynayan ve özellikle iyi savunma yapan takımlarından. Fransa Ligi’nde deplasmanda oynadıkları maçlarda yedikleri 65.8 sayı ortalamasıyla ligin en iyi ortalamasına sahipler. 3 Amerikalı DaShaun Wood, Reyshawn Terry ve Vaughn Duggins takımın lokomotivleri. Brezilyalı pivot  Joao Batista ise tecrübesiyle pota altında takımın en önemli silahı.

894 kodlu maçta ligin en iyi savunma yapan takımıyla en sorunlu hücum hatlarından birine sahip olan iki takımın maçında verilen 143.5’luk baremin geçileceğini düşünmüyorum. -3.5 handikaptan MS 2 de alınabilir ama öncelikli tercih alt olmalı.

Tahmin: 143.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın