Laboral Kutxa – Barcelona Maç Analizi! (10 Haziran)

fersu-yahyabeyogluLaboral beklendiği gibi kendi sahasında kazanmayı başardı son maçta ve seriyi 2-1 yaptı süpürülmekten kurtuldu. Bourousis’in muazzam performansı ve James’in ona eşlik etmesiyle beraber Adams ve Hanga’nın kötü geçirdiği akşamı mutlu şekilde tamamladılar takım olarak. Son bölümde Barcelona’nın tempoyu düşürmesine izin vermemeleri ve sürekli koşarak oynamaları galibiyetin anahtarıydı.Tabi son topta Hanga’nın muhteşem pasını ve Bourousis’in akıl dolu bitirişiyle maçı uzatmaya götürmesini de unutmamak lazım.

Barcelona hücumda yine alternatifler yaratarak istediği skorlara ulaştı. Ancak son bölümd temponun artmasıyla savunmada yer tutmada problem yaşadılar ve yaptıkları rotasyon hataları, özellikle Bourousis’in yay gerisinden bir çok boş atış bulmasını sağladı. Tecrübeli Yunan pivot da bu atışları 6/9 gibi harika bir yüzdeyle bitirince kazanmaları hayli zorlaştı. Bununla beraber James’i durduramadı Barcelona kısaları.

Bu maçın son bölümü hariç oyun seri boyunca her zaman Barcelona’nın kontrolünde ve düşük tempoda gidiyor. Bununla beraber seride geride bıraktığımız 3 maçta da 155.5 limiti hiç geçilemedi. Laboral için tamam mı devam mı maçı olacak ve yine savunmada ödün vermeden sertliğe sertlik ile karşılılık verecekleri bir maç bekliyorum. Ayrıca Laboral’in kendi seyircisi önünde pes etmeyeceğini düşünüyorum, yüksek oran isteyenler 1/1 de deneyebilirler.

Tahmin: Alt (155.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın