LA Clippers – Minnesota Maç Analizi! (10 Mart)

koraycelikerLos Angeles Clippers Blake Griffin‘in uzun süredir sakat olmasının eksikliğini özellikle deplasmandaki maçlarda oldukça hissediyor. İyi bir takım olmalarına rağmen zaman zaman çok pasif kalıyorlar. Takımın tüm yükünü Chris Paul yükleniyor desek yanlış söylemiş olmayız. Bu oyuncuda da hafif bir sakatlık vardı ancak oynayabilecek. Jamal Crawford da takımını bugün yalnız bırakacak.

Minnesota Timberwolves aslında ligin iyi kadroya sahip olan takımlarından biriydi. Fakat sezon içerisinde bir çok yıldız oyuncularından mahrum kaldılar. Bu durumda olmalarının tek sebebi bu. Zaten bu oyuncular dönünce gerekli tepkiyi verdiler. Yine de maç kazanmakta zorluk yaşıyorlar. Anthony Bennett, Shabazz Muhammad ve Robbie Hummel bu gece takımlarını yalnız bırakacaklar. Takımda başka eksik oyuncu bulunmuyor.

878 kodlu maçta ilginç bir istatistik var. Los Angeles Clippers evinde oynadığı 32 maçta 23 kez ilk yarıları önde kapattı. Minnesota Timberwolves ise deplasmanda oynadığı maçlarda sadece 2 kez ilk yarıları önde kapatabildi. Bu güçlü istatistiklerle İY 1 denemek pek hayalcilik olmaz.

Tahmin: İY 1 (-3.5h)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Gece Kuponu! (24 Mayıs)

İdeal 453 – Cerro Porteno – Monagas 2,5 Üstü : 1.40 537 – Emelec – …

Bir Cevap Yazın