Kuban Krasnodar – Paok Maç Analizi! (5 Kasım)

ulas-eskiturkKrasnodar bu sezon pek istikrar sahibi değil. Düzensiz sonuçlar alıyorlar. Ancak kendi sahalarında iyi futbol oynadıklarını söyleyebiliriz. Şimdiye kadar UAL maçlarında da kendi sahasında 3/3 ile ilerliyorlar. Ancak sadece 1 maçı grup içerisinde oynadılar ve o da Qabala maçıydı. Bu maç biraz da ikincilik maçı olarak nitelendirilebilir. Dortmund’un arkasından çıkacak takım ya Krasnodar ya da Paok olacak. İki takımın da kazanma adına sahada olacağını belirltelim.

Paok henüz grup maçlarında kaybetmedi. Dortmund gibi bir takımdan bile puan aldı. Ancak sorun hiç de kazanamamış olmamaları. Qabala karşısında bile berabere kaldılar ve 3 puan ile 3.sıradalar. Bugün de kazanamazlar ve berabere kalırlar ise şanslarını rakip takımların ellerine bırakmış olacaklar. Ancak kazanırlarsa çok büyük bir avantaj .Yine de kontrollü oynayacaklardır.

İki takımın bu kritik maçında çok yüksek tempo beklemiyorum. Paok daha düzenli oynamaya çalışacaktır yoksa yenilgi kaçınılmaz olur. Kupon tamamlama tercihi olarak 3.5 alt oynanabilir.

Tahmin ; 3.5 alt (1.20)

İlginizi Çekebilir

Türkiye

Antalyaspor – Osmanlıspor Maç Analizi! (21 Ağustos)

Midtjylland deplasmanından galibiyetle dönen Osmanlıspor bugün deplasmanda Antalyaspor’a karşı ter dökecek.Avrupa Ligi’nde fırtınalar estiren Reşit ...

Bir Cevap Yazın

Kapat