Kuban – Barcelona Maç Analizi! (15 Nisan)

fersu-yahyabeyogluKoç Bartzokas’ın öğrencileri kulüp tarihinin ilk playoff maçında kendi sahalarında zorlansalar da galibiyete ulaşmayı başardılar. Randolph’un performansı bu kez Delaney’i geride bıraktı ve maçı getiren isim oldu Rus temsilcisi adına. Claver ve Broekhoff da yine savunmada emniyet sübaplarıydı. Avrupa’nın en iyi savunma takımlarından biri olan Kuban bu ünvanı nasıl aldığını özellikle son periyotta gösterdi, sadece 8 sayı gördüler potalarında.

Koç Pascual’a sabretmeye devam eden Barcelona sezonun iyi oynamadıkları bölümünde belki de en kritik maçlarına çıkacaklar. Evet onlar da iyi bir savunma takımı fakat boyalı alanda Randolph’u durdurmak konusunda ciddi bir problemleri var ilk maçta da gördüğümüz üzere. Onunla eşleşecek ve atletizmine ayak uyurabilecek ismi bulamadılar. İlk maçta sakatlanan Dorsey’nin bu maçta riske edilmesi beklenmiyor ki bu da pota altı savunmasını oldukça etkileyecektir Barca’nın. Tomic kariyerinin en verimsiz sezonlarından birini geçiriyor.

Kuban sert savunması ve Delaney ile Randolph’un hücumdaki etkili oyunuyla, hatta bu maçta Claver biraz daha ön plana çıkabilir, bu maçta da Barcelona’yı geçerek seriyi 2-0 yapacaktır, handikapı geçerler.

Tahmin: Ms1 (-2,5)

İlginizi Çekebilir

Porto – Liverpool Maç Analizi! (14 Şubat)

Porto bu sene Şampiyonlar Ligi’nde temsilcimiz Beşiktaş ile aynı grupta yer alıp grubu ikinci sırada …

Bir Cevap Yazın