Konyaspor – TED Kolejliler Maç Analizi! (6 Mart)

unver-erturkKonyaspor ligde oynadığı son 6 maçıda kaybetti.Bu karşılaşmalarda 65.16 sayı ortalaması ile hücum edip çok zorlandıklarını gördük.Sean Williams’ın sakatlığından sonra Byron Mullens ile anlaştılar.Clay Tucker’ın eline bakan bir takım görüntüsündeler.Tucker’ın çift hanelere çıkmadığı bir maçı kazanmaları çok zor.Yerli rotasyonundan hiç katkı alamıyorlar.

TED Ankara Kolejliler iyi basketbol oynamasına rağmen son 4 karşılaşmasını da kaybetti.Viktor Sanikidze tecrübesi ile çok iyi maçlar çıkarıyor.Kalin Lucas son maçlarda daha etkili oynuyor.Marko Tomas ve Martynas Gecevicius çok istikrarsız iki isim.Yerli rotasyonunda Erol Can Çino ve İzzet Türkyılmaz gibi isimler olmasına rağmen Konyaspor gibi hiç katkı alamıyorlar.

Konyaspor bundan sonra ligde kalmak için mücadele edecek.TED Ankara Play-Off hedefi olan bir takım.İki takım içinde çok kritik olan mücadelede öncelikli tercih Konya’nın sayı bulmakta çok zorlandığı ve TED Ankara’nın tempoyu düşürüp sert savunma yaptığını göz önüne alırsak ALT bahsi olmalı.Alternatif MS 2.

Tahmin: Alt (150.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın