Fiji – Güney Kore Maç Analizi! (5 Ağustos)

bilzerian-bettingOlimpiyat Oyunları C grubunda Fiji ile Güney Kore karşı karşıya geliyor. Olimpiyat oyunları ile alakalı bilgisi olmayanlara ufak dipnot geçeyim. Oyuncular 23 yaş altında oluyor. Takımların sadece 3 tane 23 yaş üstü oyuncu bulundurma hakları var ve kadrolar 18 kişilik seçiliyor. Herhangi bir sakatlıkta, sakatlığın uzun sürmesi halinde yeni oyuncu çağırılabiliyor. Kısaca genç yetenekleri izleyeceğimiz bir resitalden ibaret.

Maça gelirsek Güney Kore, Fijiye kıyasla çok daha kaliteli bir takım. Keza Dünya Kupası-Asya Elemelerinde ve Doğu Asya Futbol Şampiyonasında tek bir yenilgi bile almayarak kalitesini gösterdi.

Fiji ise Dünya Kupası Okyanusya Elemelerinde yer aldı fakat etkili bir performans sergileyemedi. Son 15 maçında 7 mağlubiyet 4 beraberlik ve 4 galibiyet alırken maçı çevirmek için gayretleri gözlerden kaçmadı. Fiji geriye düşmesine rağmen maçı son ana kadar kovalayan bir takım. Maçtan kopmuyorlar. Bu maç için tercihimi +3H’tan ÇŞ 1-X olarak kullanıyorum. Fijinin yenilse bile , takım dirençlerini korurlarsa 3 farktan fazla yemeyeceği görüşündeyim. Olimpiyat Oyunlarının ilk maçında hezimete uğramak istemeyeceklerdir.

Tahmin: ÇŞ 1-X (1.87)

İlginizi Çekebilir

Bayern Münih – Real Madrid Maç Analizi! (25 Nisan)

Bayern Münih, Şampiyonlar Ligi’nde %60-65 performansla biraz da kura avantajıyla Yarı Final’e kadar gelmeyi başardı. …

Bir Cevap Yazın