Kızıl Yıldız – Cska Moskova Maç Analizi! (29 Aralık)

Kızıl Yıldız geçen haftanın sürprizine imza atıp Real Madrid’i yenmişti. Özellikle Real Madrid gibi potansiyelli bir takımı 70 sayıda tutarak kazanmaları çok dikkat çekti. Sahalarında deplasmandan daha başarılı oldukları kesin.74.0 ortalamayla Euroleague’in en az sayı yiyen 2. ekibi durumundalar. Maç başına 74.1 sayı atıyorlar. Skor yüklerini Marko Simonovic çekerken Milko Bjelica, Ognjen Kuzmic ve Marko Guduric’te skora yardım ediyor.

CSKA Moskova ise geçen hafta sonunda Fenerbahçe’ye uzatmada yenilerek bu sezon için 2. yenilgisini aldı. Ancak halen 2. Sıra ile arasında 3 yenilgilik bir fark var ve çok rahatlar. Geniş kadro ile maç başına 90.2 sayı atıyor ve 20.3 asist yapıyorlar. Her 2 istatistikte de lig lideri durumundalar. Nando De Colo, Cory Higgins ve Milos Teodosic takımın skor yükünü çekerken skora katkıyı Aaron Jacksov Vitaliy Fridzon’dan da alıyorlar. Maç başına 82.4 sayı yiyorlar.

Kızıl Yıldız geçen hafta Real Madrid’in dış şutlarını iyi savunarak kazanmış ve rakibi Real Madrid’i serbest atış çizgisine fazla götürmemişti. Ancak CSKA Moskova maç başına 22.43 kez bu çizgiye geliyor. Ve bu şekilde 35 sayı civarında skor buluyor. Bu sefer sürpriz olmaz. Ve CSKA Moskova handikap aşarak kazanır.

Tahmin : MS:2 (-6.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın