Kayseri Kaski – Fenerbahçe Maç Analizi! (22 Nisan)

necaKaski takımının oyuncularına değinirsek çok etkili yabancı oyuncuları var özellikle Wright, Sanders ve İspanyol Martinez yine bu oyuncularla etkili olacaktır seride 2-0 geride olan taraf kaski bu maçı kazanmak için ısrarcı olacaklardır. Kaski takımı evinde maçları kazanırken yüksek skorla kazanma özelliği var bu maçlar içerisinde Ekaterinburg u yendiler ki o maçta da 78 sayı buldular zaten içerideki maçlarda skor sıkıntısı çekmiyorlar. Wright ve pota altında Sanders yine etkili olacaklardır.


F.bahçe takımına gelirsek Birsel Esmeral gibi önemli Türk oyuncuları var ve bunları da iyi bir şekilde kullanıyorlar. Pondexter Mc Courty gibide önemli dış atış tehdidi olan yabancıları var. Fenerbahçe nin bu maçı kazanarak seriyi bitirmek isteyecektir. Maç içerisinde hızlı tempolu atışları mutlaka olacaktır çünkü Fenerbahçe takımı vitesi yükselttiğinde pondexter in nasıl oynayacağı biliniyor pota altına zaten matovic yacoubu ile etkili oynuyorlar skor bulmada sıkıntı yaşamayan takımlardan.


Kaski takımı ilk 2 maçta deplasman da dahi olmasa rağmen 62 sayı ortalaması ile oynadı evinde daha etkili oynayan ve oyun da sürekli değişik alternatif ler denenen maçta yüksek skor elde edecektir Fenerbahçe takımın da rakibine ayak uydurması takdirde maçın üst e taşınacağı kanısındayım.

Tahmin: 129.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın